Metropolis – sprzedaż nieruchomości

Metropolis – sprzedaż nieruchomości

Dobra koniunktura sprzyja inwestycjom wśród przedsiębiorców. Jedne firmy inwestują w szkolenia dla pracowników, inne decydują się na wymianę floty samochodów, a jeszcze inne inwestują w nieruchomości, nierzadko zwiększając w ten sposób skalę działalności czy rozszerzając zakres usług. Dlaczego kupując nieruchomość w metropolis dobrze inwestuje się pieniądze?

Metropolis – marka godna zaufania

Firma Metropolis to przede wszystkim doświadczony zespół profesjonalistów, którzy doskonale znają realia rynku nieruchomości. Dzięki współpracy z notariuszami oraz prawnikami innych specjalności, umowy zawierane z naszymi klientami są wnikliwie sprawdzane pod kątem zgodności z obowiązującymi przepisami. To gwarantuje bezpieczeństwo transakcji. Nasz zespół zajmuje się nie tylko sprzedażą nieruchomości komercyjnych, ale również przygotowaniem tych nieruchomości zgodnie z oczekiwaniami klienta końcowego. To pozwala klientowi skupić się na prowadzeniu firmy, a nie na załatwianiu formalności związanych na przykład z doprowadzeniem mediów do działki czy wykonaniem do niej dojazdu.

Nasza oferta działek i innych nieruchomości komercyjnych

W naszej ofercie znajdują się głównie działki komercyjne położone w bardzo atrakcyjnym inwestycyjnie rejonie naszego kraju – na terenie Aglomeracji Górnośląskiej. Większość działek, które oferujemy zlokalizowane są w pobliżu najważniejszych dróg biegnących przez Górnośląski Okręg Przemysłowy. Oferujemy działki o zróżnicowanych powierzchniach – od kilkuset metrów kwadratowych do nawet kilkunastu hektarów. Dzięki tak szerokiej ofercie każdy inwestor może znaleźć działkę dostosowaną do jego oczekiwań. Pełna oferta naszych działek dostępna jest w tym miejscu: https://metropolis.pl/nieruchomosci-sprzedaz/.

Metropolis – projekty

Metropolis realizuje obecnie trzy duże projekty związane z zagospodarowaniem gruntów pod kątem działalności gospodarczej. Nasze projekty to:

– Siemianowicki Park Biznesu
– Gliwice Wyczółkowskiego
– Ruda Śląska Zabrzańska II

Grunty wchodzące w skład każdej z trzech powyższych inwestycji można znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce “nieruchomości – sprzedaż”, pod następującym linkiem: https://metropolis.pl/nieruchomosci-sprzedaz/. Niektóre z naszych projektów zostały podzielone również na mniejsze działki. Dzięki temu inwestor może zadecydować, jak duży kawałek ziemi kupuje.

W razie dodatkowych pytań lub chęci nawiązania współpracy, zapraszamy do kontaktu.