Adwokat na miarę XXI wieku

Adwokat na miarę XXI wieku

XXI wiek to czasy, w których zdecydowanie trzeba zachowywać nieustanną czujność. Niestety bowiem mnożą się kontrole, procesy, pułapki nieuczciwych sprzedawców. Często niedokładne przeczytanie linijki tekstu w umowie, niezrozumienie rachunku i tego typu codzienne sytuacje, pogrążają nas bardzo mocno. Dlatego też warto mieć zaufanego prawnika…

Zaufany prawnik w Katowicach

Taka osoba przyda nam się, bez względu na to, czy występujemy jako osoby prywatne, czy jako firma, czy nasze stanowisko w pracy jest uznawane za dość bezpieczne, czy też prowadzimy ryzykowne zawody albo zarządzamy sporymi sumami pieniędzy.

W każdym przypadku bowiem dosięgnąć nas mogą codzienne tragedie ludzkie, których nie sposób niestety czasem uniknąć, a dzięki pomocy prawnej można je znacząco załagodzić i sprawić, że dla żadnej strony nie będą krzywdzące. Mowa tu o sprawach rozwodowych, upadłości firmy, pracodawcy spisującym niekorzystne dla pracowników umowy.. i wielu innych sytuacji, które niestety zdarzają się na co dzień.

Najlepszy prawnik w Katowicach

Do kogo warto zwrócić się o pomoc? Szczególnie polecaną i zachwalaną osobą jest tutaj Remigiusz Sołtys – adwokat z Katowic. Jakie przesłanki spowodowały, że jest on tak popularny? Przede wszystkim wiele spowodowało tu doświadczenie oraz bardzo szeroki wachlarz spraw, z jakimi spotyka się ten adwokat. Uczestniczył on bowiem w kilkuset sprawach sądowych zarówno z powództwa karnego jak i cywilnego, znalazły się pośród nich także sprawy gospodarcze, rodzinne oraz pracownicze.

Szeroka i głęboka wiedza to jednak nie jedyne atuty tego adwokata. Warto bowiem podkreślić, że on sam zaznacza, że porady prawne, jakich udziela oraz sprawy, które prowadzi stara się jak najbardziej przybliżyć klientowi w zrozumiały dla niego sposób, unikając prawniczych wykładów. Dzięki temu mamy pewność, że będziemy wiedzieć, z czego wynikają decyzje, które powinniśmy podjąć czy też np. zmiany w umowie, na które nie powinniśmy się godzić.

Na koniec warto jeszcze dodać, że Remigiusz Sołtys – adwokat z Katowic posiada także uprawnienia doradcy restrukturyzacyjnego z możliwością występowania w roli syndyka, zarządcy oraz nadzorcy sądowego w przypadku postępowań upadłościowych.

Jak umówić się na wizytę? Wystarczy kontakt telefoniczny i uzgodnienie właściwego terminu. W przypadku zaś spraw niecierpiących zwłoki możliwy jest kontakt pod prywatnym numerem oraz uzyskanie porady prawnej na odległość.