Kancelaria prawa w Katowicach

Kancelaria prawa w Katowicach

Profesjonalna pomoc prawna to obecnie kluczowy element rozwiazywania problemów prywatnych , jak i biznesowych. Kancelaria prawna w Katowicach oferuje klientom pomoc prawną na najwyzszym poziomie, dzieki pracy doświadczonych prawników kancelaria ta cieszy się w mieście, jak i w kraju ogromnym zainteresowaniem.

Kancelaria prawna w Katowicach – co znajdziemy w jej ofercie?

Kancelaria ta oferuje pomoc prawną w następujących dziedzinach: prawo cywilne, prawo rodzinne i opiekuńcze, prawo spadkowe, prawo nieruchomości, prawo administracyjne, prawo gospodarcze, prawo pracy, odszkodowania, prawo karne, prawo skarbowe, windykacja należności oraz prawo wykroczeń. Co więcej, prawnicy oferują wsparcie w sporządzaniu opinii prawnych, prowadzeniu postępowań rejestrowych, sporządzaniu pism procesowych, udziale w negocjacjach, występowaniu przed organami administracji publicznej.

Kancelaria prawna w Katowicach – sprawy rozwodowe

W kancelarii prawnej w Katowicach otrzymamy profesjonalną pomoc prawną w kwestii spraw rozwodowych oraz alimentacyjnych. Dla każdego klienta ważne jest jak najszybsze i jak najprostsze rozwiązywanie tego typu spraw. kancelaria prawna w katowicach oferuje między innymi: reprezentowanie na rozprawie o rozwód, reprezentowanie w sprawach dotyczących władzy rodzicielskiej, dochodzeniu wysokości alimentów na dzieci, dochodzeniu wysokości alimentów na małżonka, podziale majątku. Co więcej, prawnicy przeprowadzają sprawy dotyczące ustalenia lub zaprzeczeniu ojcostwa. Rozwód to trudna sytuacja nie tylko na płaszczyźnie prywatnej, ale i finansowej, dlatego też tak ważne jest wybranie odpowiednie kancelarii, która przeprowadzi naszą sprawę i dzięki której wynegocjujemy odpowiednie i korzystne dla nas warunki rozwodu. Nasi pracownicy na bieżąco informują klientów o postępach w sprawie oraz informują, w jaki sposób można uzyskać zwrot alimentów nadpłaconych.

Kancelaria prawna w Katowicach – prawo spadkowe

Sprawy związane z podziałem majątku są jednymi z najczęstszych problemów, z którymi klienci zgłaszają się do kancelarii. W powyżej opisanej kancelarii prawniczej klienci uzyskają pomoc z odrzuceniem lub nabyciem spadku, z podziałem odziedziczonego spadku oraz ze stwierdzeniem niezgodności dziedziczenia spadku. Prawo spadkowe i sprawy z tym związane obejmują również kwestie wydziedziczenia oraz zabezpieczenie spadku.

Finanse prywatne jak i finanse firmowe są ważne dla każdego klienta, a wybranie kancelarii prawnej w Katowicach gwarantuje szybkie i profesjonalne rozwiązanie problemów.