Jakie stołki barowe hokery wybrać?

Jakie stołki barowe hokery wybrać?

Modne i stylowe stołki barowe hokery mogą okazać się wspaniałą dekoracją nie tylko dowolnego lokalu gastronomicznego, ale również zwykłej kuchni, dlatego też warto postawić na wysokiej jakości meble, które wykonane są z solidnych materiałów. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo na co zwrócić uwagę inwestując w profesjonalne stołki hokery.

Odpowiednia wysokość kluczem do sukcesu

Inwestując w stołki barowe hokery warto zwrócić uwagę nie tylko na ich cenę i design, ale również na wysokość, która wbrew pozorom odgrywa bardzo ważną rolę. Aby dokonać udanego zakupu należy dokładnie zmierzyć wysokość lady albo stołku barowego, przy których będą wykorzystane hokery. Zaleca się, aby wysokość pomiędzy siedziskiem krzesła barowego, a wysokością blatu wynosiła około 25-28cm. Jeżeli chodzi o osoby o dużym wzroście to odległość ta powinna wynosić około 30cm.

Modele z podpórkami na nogi

W dzisiejszych czasach największym zainteresowaniem cieszą się stołki barowe hokery wyposażone w specjalne podpórki pod nogi. Jest to doskonały wybór przede wszystkim dla tych osób, które stawiają na nieco wyższe siedziska. Proste podpórki pod nogi znacząco podnoszą komfort podparcia dla stóp. Pamiętać należy o tym, że podpórki powinny znajdować się około 40cm poniżej siedziska.

Gdzie można kupić hokery barowe tanio?

Oryginalne hokery barowe tanio można kupić przede wszystkim w sprawdzonych sklepach stacjonarnych i internetowych. Warto wspomnieć o tym, że nowe i używane stołki hokery można kupić również na aukcjach internetowych. Warto systematycznie odwiedzać nie tylko polskie, ale również zagraniczne sklepy internetowe, które oferują produkty nie dostępne na rynku polskim.

Jak dobrać odpowiedni hoker?

Dobry hoker musi przede wszystkim spełniać swoje zadania, dlatego też powinien być bardzo wygodny. Inwestując w meble tego typu warto zwrócić uwagę nie tylko na wysokość, ale również na wyprofilowanie samego siedziska. Szczególną uwagę należy zachować inwestując w siedziska wykonane z tworzywa sztucznego. Pamiętać należy również i o tym, że meble tego typu narażone są na kontakt z żywnością, dlatego też powinny być łatwe w utrzymaniu czystości. Przy zakupie warto zwrócić uwagę na jakość oraz sposób zamocowania poszczególnych elementów.