Jak zadbać o komfort gości hotelowych?

Jak zadbać o komfort gości hotelowych?

Podróże służbowe, wakacje czy inne wyjazdy to okazja do korzystania z bogatej bazy noclegowej w naszym kraju. Klienci hoteli mają coraz wyższe wymagania odnośnie ogólnie pojętych standardów, ale także chcą się czuć w hotelu jak w domu. W jaki sposób im to zapewnić?

Łazienka jak osobista

Prawie każdy, kto właśnie wkracza do pokoju hotelowego, swoje pierwsze kroki kieruje do łazienki, by upewnić się, czy odpowiada jego wymaganiom pod względem wizualnym i sprawdzić, w jaki sposób jest wyposażona. Niektórzy preferują łazienkę z wanną i od razu kierując się tym wybierają pokój.

Inni zaś chcą postawić na szybką możliwość odświeżenia się pod prysznicem. Bez względu na to, jaka opcja jest w danym hotelu, warto uprzyjemnić klientowi korzystanie z łazienki na przykład przygotowując mu mydło w piance i biały miękki ręcznik. Najczęściej taki kosmetyk stawiany jest na umywalce, ale ze względu na swoje właściwości, nieraz ląduje pod prysznicem czy na wannie.

Dlaczego mydło w piance to dobry wybór?

Przede wszystkim jest to produkt zdecydowanie bardziej luksusowy niż zwykła kostka, a nawet przypadkowe tradycyjne mydło do rąk. Podczas używania daje wrażenie niezwykłej przyjemności dzięki gęstej pianie o zapachu owoców czy kwiatów.

By hotel mógł zaoszczędzić, wcale nie trzeba za każdym razem kupować markowego mydła w piance, ale wystarczy zakupić atomizery do mydła, pozwalające taką piankę wytworzyć. Wtedy nawet z taniego mydła da się zrobić kosmetyk elegancki i przyjemny w użyciu. Pianka dokładnie myje oraz jest delikatniejsza niż zwykłe mydło, z tego też względu mydła w piance sprawdzają się także pod względem praktycznym, nie tylko wizualnym.

Co oprócz mydła w piance zaoferować klientom?

Doskonałym pomysłem jest wypełnienie jednego pojemnika z podajnikiem balsamem do ciała, ponieważ klienci po porannym czy wieczornym prysznicu zwykle tego potrzebują, zaś nie zawsze posiadają własny kosmetyk.

Dodatkowo klientowi będzie miło, jeżeli zastanie w swojej łazience jeszcze inne praktyczne próbki kosmetyków, najlepiej te w tubce, takie jak szampon czy odżywka do włosów. Co prawda saszetki są tańsze, ale tubki robią lepsze wrażenie i nie ma konieczności wykorzystać ich do końca na jeden raz.

Mydło w pianie znaleźć można na E-higiena24.pl